Müşteri Memnuniyeti

Sizi Düşünen Sistem

Emir Varlık Yönetim; “Her şeyden önce müşterilerinin finansal özgürlüğünü düşünen bir şirket olma” iç görüsü ile 2017 yılından beri faaliyette bulunan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından kuruluş ve faaliyet izni verilen ve denetlenen bir varlık yönetim şirketi olup, siz değerli müşterilerimizin ödeyemediği kredileri, tahsili geciken ödemelerini, banka ve diğer finansal kuruluşlardan satın alarak, kolay ve hızlı bir şekilde ödenebilir hale getirir.


Bireysel imkânlara uygun esnek ödeme planları çerçevesinde kişi ve kurumların borçlarını yeniden ve daha makul şekillerde yapılandırarak; imajlarına gelebilecek olumsuzlukları ortadan kaldırır, herkesin prestijini korur. Emir Varlık Yönetim ödeme planında gelir düzeyini, ödeme gücünü, yaşam koşullarını göz önünde bulundurarak herkese maddi kolaylık sağlar.


Güvene Dayalı Sistem

Bankalardan alınan kişi ve kurum portföylerine en uygun ödeme fırsatını sunan Emir Varlık Yönetim, finansal özgürlüğün yaşandığı bir hayatın kapılarını aralayarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için her zaman yanınızda olur.


Konusunda uzman kadrosu ve karşılıklı güvene dayalı dostluk anlayışı ile hayatı yaşamaya değer kılar, herkesin yanında olur.

Emir Varlık Yönetim A.Ş.; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen 10.03.2017 tarihli ve 7265 sayılı Kuruluş iznine uygun olarak, kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir.