Biz Kimiz?

Emir Varlık Yönetim A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 10.03.2017 tarihli ve 7265 sayılı kuruluş iznine uygun olarak kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir.


Faaliyet izin başvurusu, 09.06.2017 tarihinde gerçekleştirilmiş olup, BDDK'nın faaliyet izni verilmesine ilişkin 13.07.2017 tarihli ve 7408 sayılı kararı, 30128 numaralı Resmî Gazete'de yayımlanmıştır.Müşteri Memnuniyeti

Emir Varlık Yönetim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

Kişi ve kurumları, onlara özel ödeme planları ile memnun ederek sadece o anlarını kurtarmakla kalmaz aynı zamanda dürüstlük, şeffaflık ve itibar yönetimleri ile tüm müşterilerine uzun vadeli, sadakat odaklı bir ilişki sunar. Emir Varlık Yönetim, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çalışmalarıyla kendilerini her an özel hissetmelerine yardımcı olur.


Çözüm Odaklı

"Problemi yaratan beyin çözümü bulamaz" demiş Einstein. İşte bu noktada Emir Varlık Yönetim, müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımıyla, onların problemleri yerine çözümlerine odaklanmalarında yardımcı olur. Maddi kayıpların temelini araştırarak müşterileri ile empati kurar. Borçlarından kurtulma arayışında olan kişi ve kurumları, problemlerinin dışına alarak algı sistemlerini değiştirir hayata daha olumlu bakmalarını sağlar. Unutmayın, sihirli bir değneğin hayatlarınıza dokunmasını beklemek kişileri olumsuzluğa sürükler. Gelin, Emir Varlık Yönetim güvencesi ile problemlerinizin dışına çıkalım ve borçlardan arındırılmış hayallerinizi yaşadığınız dünyayı birlikte gerçek kılalım.


Finansal Özgürlük

Hayatta en çok neyi yapmak isterdiniz! Yeni bir araba almak, sevdiklerinizle birlikte harika bir tatilin keyfini doyasıya yaşamak… Ama öyle bir an geldi ki borçlarla bütün hayatınıza siyah bir perde indi. Bankalarla çalışamadınız, işe alımlarda sıkıntı yaşadınız, size açılan davalardan başınızı kaldıramadınız, kısacası hayatın her alanında kapana kısıldınız.
İşte bu noktada Emir Varlık Yönetim, kurum ve kişilere özel ödeme seçenekleriyle, borçluyu hayatın sınırlarından kurtararak finansal özgürlüğü yeniden keşfetmelerini sağlar ve borçların kapanacağını belgeleriyle vadederek kişilerin ve kurumların yeniden finansal istikrara katkı sağlamaları için dost bir el görevi görür.


Ödeme Planı

Amacımız herkese yardımcı olmak! O yüzden Emir Varlık Yönetim, ülkenin neresinde ve hangi meslek grubunda olursa olsun, kişi ve kurumların ödeme gücüne ve borcuna göre en makul ödeme planını hazırlar, onlara uygun süre zarfları belirleyerek borçlarını çözmeyi hedefler. Emir Varlık Yönetim, müşterilerden gelen farklı ödeme taleplerini değerlendirerek, tüm kesimlerin bütçesine uygun bir yapılandırma planı oluşturur, finansal özgürlüğün yaşandığı bir dünya yaratır.
Müşterilerimizi, ekonomik güçlerine uygun ödeme planları oluşturarak, borç döngüsünden kurtarıp finansal özgürlüklerine kavuşturmaktır.

En dijital, en güvenilir ve en kaliteli varlık yönetim şirketi olup, zirvedeki gücümüzü iç ve dış müşterilerimiz ile paylaşmaktır.

Emir Varlık Yönetim; kuruluşundan bu yana önceliğini her zaman müşteri memnuniyetine veren bir çalışma politikası izlemektedir. Bu nedenle, bireylere ve birimlere değer katmak öncelikli görevidir. Emir Varlık Yönetim, her zaman nesnel ve açık bir hizmet anlayışını benimserken, dürüstlük, eşitlik ve doğruluğu temel değerleri arasına koyar.

Emir Varlık Yönetim, misyon ve vizyon bağlılığı çerçevesinde; tarafsızlığı, dürüstlüğü, müşteri memnuniyetini ve hesap verebilirliği esas alır. Danışanlarına her daim finansal özgürlüğü belgeleriyle sunan Emir Varlık Yönetim, müşterilerinin memnuniyetini artırarak, her zaman ihtiyaçlarına çözüm olmayı hedefler.