Geleceğe Işık Tut

"Geleceğe Işık Tut" sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Van ‘ın Tuşba ilçesine bağlı Pirgarip Köyü ‘ndeki geleceğin mimarı olan ilkokul öğrencilerine kışlık ihtiyaçları konusunda yardımda bulunuldu.


“Geleceğe Işık Tut” sosyal sorumluluk projemiz devam ediyor. Son olarak Muş iline bağlı Toprakkale Köyü İlkokulu yenileme projesi gerçekleştirildi. Proje kapsamında okulun dış cephesi, oyun alanları, tuvaletleri ve kütüphanesi yeni baştan yapıldı. Bununla birlikte çocukların giyim, kırtasiye malzemeleri, kitap ve bilgisayar ihtiyaçları da karşılandı.


image description
Depremzedelere Yardım

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilimizi etkileyen depremde bölgenin ihtiyaçlarının karşılanması ve depremzede vatandaşlarımıza destek olabilmek amacıyla gerekli yardımları hayata geçirdik.


AFAD ve Kızılay ‘a "Elazığ-Malatya" depremi sebebiyle yardıma muhtaç ailelere ulaştırılmak üzere nakit yardımında bulunulmuştur.


image description
Fidan Bağışı

TEMA Vakfı tarafından yürütülen Hatıra Ormanı Projesi kapsamında doğum günü olan tüm çalışanlarımız adına "Fidan Bağışı" yapılmıştır.

image description