Emir Varlık Yönetim Hakkında

Emir Varlık Yönetim A.Ş; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen 10.03.2017 tarihli ve 7265 sayılı Kuruluş iznine uygun olarak, kurulmuş bir varlık yönetim şirketidir.

Faaliyet izin başvurusu 09.06.2017 tarihinde gerçekleştirilmiş olup, BDDK'nın faaliyet izni verilmesine ilişkin 13.07.2017 tarih ve 7408 sayılı kararı ve 30128 numaralı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

image description
  • Güven, tecrübe, şeffaflık = Emir Varlık Yönetim

    Emir Varlık Yönetim, ödenememiş kredileri, tahsili gecikmiş alacakları, bankalardan ve diğer finansal kuruluşlardan satın alarak, kolaylıkla ve hızla ödenebilecek, bireysel imkanlara uygun, esnek ödeme planları ile yeniden yapılandırmaktadır. Bireysel borçların yanı sıra, hukuki yükümlülükler ve kısıtlamalar için de çözüm yolları bularak, “Hayatı yaşamaya değer!” hale getirmektedir.

  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi

    Emir Varlık Yönetim, tecrübeli uzmanları, şeffaf çalışma ilkesi ile müşterilerine, güven odaklı, ortak bir çerçevede, her bütçeye, iş ve yaşam koşullarına uygun çözümler üretmektedir. Emir Varlık Yönetim müşterileri, çözüm için adım atmıştır ve hayatı doyasıya yaşamaktadır.

  • Fark var!

    Emir Varlık Yönetim, borçlu kişiye ya da kuruma yaklaşım felsefesiyle fark yaratmaktadır. Esnek koşullara sahip, gelirle doğru orantılı, güçlü kampanyalarla desteklenen çözümleriyle Emir Varlık Yönetim, karşılıklı güven esasına dayanarak borç yükünü yapılandırmaktadır.

image description

tanıtımımız